LT-LL02-W LED Linear Lights

| Type: | Suspension |
| Colour: | Anodizing/White/Black |
| Light Source: | SMD2835 |
| Colour Temperature: | 3000K/4000K/6000K,Warm White/Nature White/Cool White |
| Lamp Material: | Aluminum 6063 |
| Diffuser Material: | PC |
| End Cap Material: | Aluminum 6063 |
| Size: | 1.2m |
| Výkon: | 30W |

LUMINAIRE DATA
| ITEM No. | SIZE | INPUT | POWER | FARBA | LUMINOUS FLUX |
| LT-LL02-W | 3.5*7.3*120CM | AC100-240V | 30W | 3000K/4000K/6000K | 2600LM |


otázky? Napíšte nám!
Služba 7/24 hodín, vždy sa vám ozveme tak rýchlo, ako len môžeme, a nie viac ako 12 hodín po prijatí vašej správy. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte ihneď kontaktovať. 🙂
Kontaktné informácie
F5-6, č. 41 Wane East Road,
Xiaolan, Guangdong, Čína.