LT-LL02-W LED linjära lampor

| Typ: | Suspension |
| Färg: | Anodisering/Vit/Svart |
| Ljuskälla: | SMD2835 |
| Färgtemperatur: | 3000K/4000K/6000K,Varmvit/Naturvit/Kallvit |
| Lampmaterial: | Aluminium 6063 |
| Diffusormaterial: | PC |
| Ändlocksmaterial: | Aluminium 6063 |
| Storlek: | 1,2 m |
| Driva: | 30W |

ARMATURDATA
| ARTIKELNr. | STORLEK | INPUT | DRIVA | FÄRG | LJUSFLÖDE |
| LT-LL02-W | 3,5*7,3*120cm | AC100-240V | 30W | 3000K/4000K/6000K | 2600LM |


Frågor? Skriv till oss!
7/24 timmars service, vi kommer alltid att återkomma till dig så fort vi kan och inte mer än 12 timmar efter att vi mottagit ditt meddelande. Alla frågor är välkomna att kontakta oss direkt. 🙂
Kontaktinformation
F5-6, NO.41 Wanle East Road,
Xiaolan, Guangdong, Kina.