LT-LL05-W LED-upphängningslampa

| Typ: | Upphängning/montering |
| Färg: | anodisering (aluminiumprofil); Mikly White (ändlock, lock) |
| Ljuskälla: | SMD2835 |
| Färgtemperatur: | 3000K/4000K/6000K,Varmvit/Naturvit/Kallvit |
| Lampmaterial: | Aluminium 6063 |
| Diffusormaterial: | PC |
| Ändlocksmaterial: | Plast |
| Storlek: | 1,2 m |
| Driva: | 36W |

ARMATURDATA
| ARTIKELNr. | STORLEK | INPUT | DRIVA | FÄRG | LJUSFLÖDE |
| LT-LL05-W | 7,5*2,5*120 cm | AC100-240V | 36W | 3000K/4000K/6000K | 3200LM |

