LT-LL05-W LED-ophængslampe

| Type: | Ophæng/montering |
| Farve: | anodisering (aluminium profil); Mikly White (Endekappe, Dæksel) |
| Lyskilde: | SMD2835 |
| Farvetemperatur: | 3000K/4000K/6000K, varm hvid/naturhvid/kølig hvid |
| Lampe materiale: | Aluminium 6063 |
| Diffusermateriale: | PC |
| Endehætte materiale: | Plast |
| Størrelse: | 1,2m |
| Magt: | 36W |

ARMATURDATA
| VARE Nr. | STØRRELSE | INPUT | MAGT | FARVE | LYSFLYD |
| LT-LL05-W | 7,5*2,5*120 cm | AC100-240V | 36W | 3000K/4000K/6000K | 3200 LM |

