Model: LT-2835WW60R-W12-S
Technický list
| Model | LT-2835WW60R-W12-S |
|---|---|
| Svetelný zdroj | SMD2835 60LEDs/Mtr |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Spotreba energie | 12 W/M |
| Luminous Flux | 1320-1440LM |
| Teplota farby | 2700K-6000K |
| Rozmer | L5000mm * W6mm |
| Min. Veľkosť rezu | 50 mm |