LT-3528WW240R-W24 Led strip lights
型号:LT-3528WW240R-W24
规格表
模型LT-3528WW240R-W24-S
光源SMD3528 240LEDs/地铁
输入电压直流24V
功耗19.2瓦/月
光通量1632-1800LM
色温2700K-6000K
方面长5000mm*宽10mm
分钟。切割尺寸25mm
LRS-200 led driver for led strip light
用于 LED 条灯的明纬 LED 驱动器
Triac dimmable Constant Voltage driver-PWM output for led strip light
LED灯条可控硅调光驱动器
0-10V Dimmable Constant Voltage driver for led strip light
0/1-10V LED灯带调光驱动器
LED-Controller-DMX300 FOR LED STRIP LIGHT
LED 灯条 DMX-300 控制器
LED-Controller-RF-201 FOR LED STRIP LIGHT
2.4G LED灯带控制器
LED-Controller-RF-8T FOR LED STRIP LIGHT
LED 灯条射频控制器
wire to strip connector for led strip light
strip to strip connector with cable middle for led strip light
DC connector female for led strip light
用于 LED 灯带的 DC 连接器母头
2 pin connector with one end cable for led strip light