Model: LT-2835WW120R-W24
Tehnični list
| Model | LT-2835WW120R-W24 |
|---|---|
| Vir svetlobe | SMD2835 120 LED/Mtr |
| Vhodna napetost | DC24V |
| Poraba energije | 24 W/M (maks.) |
| Svetlobni tok | 2400-2640 LM |
| Barvna temperatura | 2700K-6000K |
| Dimenzija | D5000 mm * Š8 mm |
| Min. Velikost rezanja | 50 mm |