LT-5050RGBW120R-W24
Tekniset tiedot
| Malli | LT-5050RGBW120R-W24 |
|---|---|
| Valon lähde | SMD5050 120LED/Mtr |
| Tulojännite | DC24V |
| Virrankulutus | 28,8 W/M (max) |
| Valovirta (lm/m) | 1080-1200LM (valkoinen väri) |
| Värilämpötila | PUNAINEN+VIHREÄ+SININEN+Valkoinen |
| Ulottuvuus | P5000mm * L19mm |
| Min. Leikkauskoko | 100 mm |
Liittyvät tuotteet

Meanwell led-ajuri led-nauhavaloon

Triac-himmennysohjain led-nauhavaloon

0/1-10V himmennysohjain led-nauhavaloon

DMX-300 SÄÄDIN LED-LUISTAVALON

2.4G OHJAIN LED STRIP VALON

RF-SÄÄDIN LED-nauhavalolle

johdin ja nauhan liitin led-nauhavalolle

nauhasta nauhaan liitin kaapelin keskellä led-nauhavalolle

DC-liittimen naaras led-nauhavalolle

2-nastainen liitin, jossa toisessa päässä oleva kaapeli led-nauhavalolle

keskimmäinen liitin led-nauhavalolle
